Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kripto ParaYaşananlar

Litecoin Rekor Üstüne Rekor Kırmaya Devam Ediyor !

Sanal para dünyasında adını sık sık duyduğumuz Bitcoin’i bilmeyeniniz yoktur. İnsanlar genel olarak Bitcoin’i duysalarda aslında bu sanal para birimi dışında yüzlerce kripto para bulunuyor. Çok fazla kripto para bulunmasınında bir anlamı yok aslında. Çünkü çok azı belirli seviyeden işlem görüyor ve değer olarak Bitcoin para biriminin oldukça altında kalıyorlar. Tabi gün geçtikçe değer kazanan bazı coinlerde mevcut. Bitcoin en önemli ve en değerli kripto para olduğu için bunun dışındaki para birimlerine altcoin deniliyor. Altcoinlerde son zamanlarda ivme yakalayan ve bu işin araştırmacısı iseniz adını sıkça duyduğunuz iddialı bir kripto para daha var. Bir ipucu verelim hatta. Geliştiricileri Bitcoin altınsa …… gümüştür diyerek bu yola çıkmıştır 🙂 Son zamanların gözde altcoini olan sizlerinde dikkatini çekmiştir. borsalarda hatrı sayılır işlemler görmeye başladı ve yatırımcısını tatmin etmeye başladı.

Litecoin Değer Kazanıyor

Litecoin kasım ayının sonundan itibaren ciddi artışlar yaşayarak kendi rekorunu defalarca egale etti. Kasım ayının son çeyreğinde kırdığı rekorlardan sonra durgunluk yaşayan Litecoin, kısa süreli molanın ardından aralık ayının ilk çeyreği itibariyle 130 dolar seviyesine yaslanmış durumda. Litecoin deki bu yükseliş yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarıyor ve bu durumda değerinin daha fazla artmasına neden oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Altcoinlere Yatırım Yapılmalı mı ? - Bitcoin ve Altcoin Yatırım Tavsiyeleri

Litecoin Yükselişi Devam Edecek

Litecoindeki yükseliş her geçen gün devam ediyor. Uzmanlar araştırmalarına ve yaptıkları analize dayanarak 2018 Ocak ayı itibariyle 140$+ seviyesine ulaşacağını düşünüyorlar. Özellikle bugün (9 aralık) yaşanan yükseliş ile gün içerisinde 380 değerini gören Litecoin 530 TL değerine kadar artmış, almayı düşüneni telaşa sokmuş yatırımcısını ise mutlu etmişti.

Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

 

ALTCOİNLERE YATIRIM YAPILMALI MI ? adlı yazımızı okuyarak aklınızda bir yatırım fikri oluşturabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gizli numara bulma
Close
Close