Mobil

LG’nin Yeni Giriş Seviyesi Telefonu: Harmony

 90 Euro gibi bir fiyat etiketi bulunacak Harmony, 8 MP ana kamera, 16 GB dahili hafıza, 1.5 GB ram ile satışa sunulacak.

2800 mAH batarya kullanılacak Harmony’de, 1280×720 çözünürlüğünde HD ve IPS bir ekran kullanılacak. Parmak okuma özelliği gibi, birçok amiral gemisinde bulunmayan özellikler de bu telefonun içinde olacak. Android 7.0 Nougat ile gelen Harmony, Snapdragon 425’den gücünü alacak.

Dört çekirdekli, 1.4 GHz gücünde çalışan bu işlemci sizlere gerek günlük hayatta, gerek ise oyunlarda bir problem çıkarmayacak gibi görünüyor. 16 GB dahili hafıza ile geleceği bahsedilen cihazı dilerseniz microSD kartınız ile 256 GB’a kadar destekleyebileceksiniz. 30 FPS bir çekim aralığı sağlayan arka kameranın yanında, 5 MP’lik bir selfie kamerası da bulunacak. Tasarım olarak G5’in kardeşi diyebileceğimiz cihaz Radyo’sunun, Türkiye’de çalışıp-çalışmayacağı muamma, ancak bu fiyatlara alınabilecek en iyi cihaz LG Harmony, gibi görünüyor.

Cihazın detaylı teknik özelliklerine aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler

Selim AK

Genel Yayın Yönetmeni - İletişim: selim@tekneloji.net

Bir Yorum

  1. Ucuz diyoruz da, ülkedeki alınacak/alınan vergileri düşünürsek 500-600’den aşağı olacağını sanmıyorum. Yine coşan yurtdışındakiler olacak 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı