Oyun

League Of Legends Mobil Cihazlara Geldi

Yapımcısı Riot Games olan ve dünyanın en çok oynanan online oyunlar arasına giren League Of Legends yani LOL artık mobil cihazlar da arkadaşları ile birlikte konuşabilecek. Dünyada en çok oynanan ve oyuncular tarafından sevilen League Of Legends‘in mobil uygulaması yayınlandı.

League Of Legends Türkiye’de olmak üzere çok ciddi derecede oyuncuları bulunuyor. Bugünlerde yayınlanan mobil uygulaması ile birlikte tekrar adını duyurmayı başardı. Yayınlandığından beri bilgisayar platformlarında çok ciddi derecede oyuncuları bulunuyor her geçen gün daha da ilerleyen League Of Legends, dünyada en çok oynanan oyunlar arasında bulunuyor. Bu başarılarından dolayı daha da fazla tanınmak ve daha fazla oyuncularla tanıştırmak için ise mobil League Of Legends‘in mobil uygulamasını geliştirdiler. League Of Legends‘in oyun yöneticilerinin yaptıkları açıklamalarda mobil uygulamasını yaptırarak oyunu bütün herkese tanıtmak istediklerini söylediler. League Of Legends‘in mobil uygulaması oyuncuların hoşuna gideceğe benziyor.

League Of Legends ve LOL Arkadaşları uygulamalarını sadece Android 4.1.1 üzeri ve iOS 8.3 üzeri işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Aşağıda vereceğimiz linklerden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Google Play Store’dan League Of Legends LOL Arkadaşları uygulamasını indirmek için tıklayın.

App Store’dan League Of Legends LOL Arkadaşları uygulamasını indirmek için tıklayın.

Screenshot_4

 

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı