Mobil

Land Rover, Akıllı Telefon Çıkarıyor

Bilindiği üzere otomobil üreticisi Land Rover, önümüzde ki yıl akıllı telefon piyasasına girecek. Land Rover dediğimizde hemen aklımıza canavar ve oldukça pahalı araçları gözümüzün önüne gelmekte. Artık bu markayı sadece otomobil sektöründe değil, akıllı telefon sektöründe de göreceğiz. İngiliz bir üreticinin bir duyurusu, Land Rover‘ın artık akıllı telefon sektörüne girmesini gösteriyor.

Land Rover ve İngiliz tüketici elektroniği şirketi Bullitt Group ile birlikte ortaklık yaptı. Bu ortaklıkla beraber orjinal ismi ile telefon çıkartacak. Bullitt Group isimli firmayı daha önce hiç duymamış olabilirsiniz ancak işinde çok kaliteli bir grup diyebiliriz. CAT, Kodak ve JCB gibi isimlere lisanslı ürün üretme konusunda başarılı olan bir grup, artık Land Rover‘da aynı şekilde devam edecek.

Land Rover marka akıllı telefonların 2017 yılından itibaren piyasada olması bekleniyor. Henüz akıllı telefonla ilgili detaylar belli değil. İlerleyen günlerde telefon ile ilgili önemli detayları sizlere paylaşacağız.

 

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı