Teknoloji Haberleri

La Casa de Papel 3. Sezon Tarihi Belli Oldu! La Casa de Papel 3. Sezon ne zaman başlıyor?

Dünyaca ve ülkemizde çok fazla hayran kitlesine sahip olan La Casa de Papel, nefes kesen, 2 sezon süren soygunun ardından 3. Sezon ile yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. La Casa de Papel’in 3. Sezon ne zaman başlıyor? 3. Sezon ne zaman gelecek? gibi sorularınızın yanıtlarını bu içerikte bulabilirsiniz.
Bildiğiniz üzere La Casa de Papel‘in ilk 2 sezonu yalnızca bir soygunun aşamalarını ve neler yaşandığını gösteriyordu. Sezon sonunda ise soygun başarılı bir şekilde sonlanmış ve soyguncular kaçmayı başarmıştı.

La Casa de Papel 3. Kısım Ne Zaman Başlıyor?

Netflix Türkiye’nin resmi açıklaması ve YouTube üzerinde yayınlamış oldukları video ile 3. Sezonun ne zaman çıkacağını duyurdular. La Casa de Papel 3. Sezon 19 Temmuz 2019’da başlayacak. La Casa de Papel 2019’un Temmuz ayında 3. sezonu ile nefes kesen yeni macerası ile bizleri bekliyor olacak.

3. Sezonda Neler Yaşanacak?

Bunun hakkında pek bilgimiz olmadığı gibi sadece tahmin edebileceğiz. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla, soydukları bankanın intikamını almak üzere hükümet peşlerine düşecek ve Uluslararası bir operasyon ile karşı karşıya kalacaklar. Bu sezonda da bir kaçış hikayesi izleyeceğiz gibi duruyor. Fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı