Kripto Para

Kripto Paralar Sağlam Adımlarla Değer Kazanmaya Başladı

Bitcoin, Litecoin, Ehtereum, Ripple gibi kripto paralarda kayda değer yükselişler başladı.

Kripto paralar adını unutturmaya başladı adında bir haber yapacakken sevindirici bir haberle karşınızdayız. Madenci veya alım satım yapan biriyseniz sizde bunu farkındasınızdır. Kripto paralarda bir hareketlenme söz konusu. 2017  yılının son çeyreğinde inanılmaz derecede yükselen ve insanların “bugün almazsam yarın çok geç olur” düşüncesiyle aldığı koinler 2017 son günlerinde düşmeye başladı ve 2018 yılının yarısına kadar sürecek olan bilinmeyen bir sessizliğe sürüklenmeye doğru yol aldı. Bazıları heyecan yapıp zarar etsemde bir kısmını kurtarayım dedi bazıları ise tüm dünyaya HODL! diyerek meydan okudu. İstikrarlı düşüler sonucunda eridi bitti kül oldu denilen Bitcoin ve yancı koinler görünüşe göre istikrarlı düşüşün ardından istikrarlı bir yükseliş planlaması yapıyorlar.

Kimin elindedir, kimin kontrolündedir bilinmez ama gelişen teknoloji ve blockchain altyapısı ile kripto paraların hayatımızda hükümetlerin karşı koyma mücadelelerine rağmen büyük bir öneme sahip olacağı gerçeği hiçbir zaman değişmeyecek. Konumuz destan yazmak değil aslında. Hemen alt paragrafta gelişmeleri biraz daha detaylı anlatıp durgunlaşan koin piyasası hakkında bilgi vereceğiz.

2018 Nisan ayında hissettirmeden yükseliş trendine giren koin piyasasından en karlı çıkan para Ethereum olmuşa benziyor. En yüksek zirveye ulaşılmasa dahi uzun süreli durgunluktan sonra istikrarlı ve yavaş yükseliş herkesi umutlandırdı. 2017 yılında yapılan Bitcoin tahminleri göz önünde bulundurulduğunda uzun süreli bu düşüşün ardından çıkışın çok daha güçlü olduğunu düşünüyor, yatırımcı ve madenci arkadaşlara bol şans diliyoruz.

Sizlerde Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple ve diğer altcoinler ile ilgili tahmin ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilrsiniz.

 

 

 

 

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı