Mobil

Kasası Işıklı telefon Nokia Swan

Nokianın can yakan o telefonlarını hepimiz biliyoruz.Maşallah tank gibi telefon yaparlardı.Ama gelişen android sistemine giriş yapmayı tercih etmeyen nokia zamanla hayal kırıklığına uğradı ve telefon üretimini durdurdu.Aslında windows phone ile biryerlere gelebileceğini düşünen nokia bu pazardada fazla etkili olamadı ve lumia serisi telefonlarıda oldukça tepki topladı.

Uzun zamandır nokianın telefon sektörüne yeniden giriş yapacağı hakkında söylentiler bulunuyordu.Sanırsak bu fırtına öncesi sessizlik gibi duruyor.Nokianın tam kesinlik kazanmayan ve iddaalarla sınırlı olan android telefonu foxconn tarafından üretileceği belirtilmişti.

Eğer bu telefon doğru ise ve uygun bir fiyatla ülkemize giriş yaparsa çok can yakacağa benziyor.

Uzatmada telefon özelliklerini söyle diyenler var gibi

Tamam tamam sakin olun..Öncelikle Nokia Swan telefonunun dikkat çekici tasarımı vietnam’dan Dani Vinh isimli şahıstan geldi.Birazdan göreceksiniz çok ilginç bir konsepti mevcut..

Bu telefona canavar ismini koysak yeridir.Bu canavarın en çok can yakan özelliği 42 MP çözünürlüğe sahip kamerası.Daha bitmedi..Depolama alanı olarak 128 GB dahili hafıza bulunduruyor.İşlemci olarakta 4 çekirdekli işlemciye sahip.Ram olarak herhangi bir bilgi elimize ulaşmadı.

 

Nokia Swan‘ı diğer telefonlardan ayıran ilginç bir özelliği bulunuyor.Telefonun kasasını donatan ışıklı yapı oldukça ilgi çekici duruyor.Ekran büyüklüğü 5.5″ inç.

Yok artık dediğimiz bir özellik var beyler bayanlar..

Bu telefondan bir tane daha alırsanız 2 sini birleştirip 11″ inç tablet olarak veya dizistü bilgisayar olarak kullanabiliyorsunuz.

 

Bu telefon ne zaman çıkar bilmiyoruz ama Nokia aklını kullanıp uçuk fiyat vermezse bu telefonunda tutulacağı garantisini şimdiden biz verelim.(Ülkemizde nokiaya olan sempatiyi ve dayanıklılığını herkes bilir.Bu telefona güvenen çok insan çıkacaktır)

Etiketler

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı