Teknoloji HaberleriVideo

iPhone X vs OnePlus 5T Hız Testine Girdi

iPhone X, oldukça güçlü bir telefon, ve onun yanında da yeni çıkan rakiplerinden biri olan OnePlus 5T ile hız testlerini bugün izleyeceğiz. iPhone X şüphesiz şuan piyasada alabileceğiniz en pahalı telefon konumun da fakat bu da en iyi telefon olduğunu göstermez. Zaten iPhone’ları kullanıcıların “Abi iPhone Yaa” dedikleri için aldıklarını biliyoruz. Ama gördüğünüz gibi testlerde yarı yarıya daha ucuz olan OnePlus 5T onun pekte gerisinde kalmıyor.

YouTuber EverythingApplePro, OnePlus 5T’ye karşı iPhone X hızını belirlemek için bir video çekti ve beklenildiği gibi, Apple iPhone X tüm testlerde kazanamıyor. Bunun yerine, OnePlus 5T sadece durumu kurtarmıyor, bir kaç testte rakibini saf dışı bırakıyor ve kendisinin iki katı fiyatına sahip telefon sadece bir kaç test farkı ile onun önünde yer alıyor ki bu kadarı da olsun artık.
Tabii bu videoda ki sonuçlar doğru da olmayabilir. Cihazların kullanım şartları, kullanım süreleri de bunları etkileyebilir ama gerçek sonuca en yakın bir sonuç olduğunu söyleyebiliriz.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı