iPhone Alana Apple Watch İndirimi !

Apple, belirlediği Apple Store mağazalarında iPhone 6s alana 50 dolar tutarında Apple Watch’da indirimi yapmaya başladı.Apple, akıllı saatlerine olan ilgiden pek memnun görünmüyor olacak ki kısa bir süreliğine geçerli olacak yeni bir indirim kampanyasına başlattı.

Kampanyayla birlikte iPhone 6S ve 6S Plus dahil olmak üzere herhangi bir iPhone alan Apple Watch modellerinde 50 dolar  tutarında indirim kazanıyor. Ama şunu unutmamakta fayda var(!) maalesef Apple Watch Edition ve Apple Watch Hermes modelleri kampanyaya dahil değil.

Apple tarafından gelen resmi açıklamada da doğrulanan kampanya 30 Ekim 2015 ve 15 Kasım 2015 tarihlernin iarasında iPhone modelleri ile birlikte alınan Apple Watch ve Apple Watch Sport Edition için geçerli olacak. Ayrıca Apple’ın dikkat çektiği bir diğer nokta ise bu indirim kampanyasından yararlanmanız için Apple Care  yada Apple Care + almak zorunda olmamanız.

Peki bu haber hangi Apple Store’da geçerli olacak..

Maalesef Türkiyemiz’de ki Apple Store mağazalarında geçerli değildir. Kampanya sadece ABD’de Apple Store mağazalarında geçerli olacaktır 🙂

Yunus Emre Baran

Sosyal Medya Uzmanı , Web - Grafik Tasarımcısı , Tekneloji.net Yazarı , Radyosu Uzmanı , THK Adayı . . . Blue Way Media Kurucusu , IOS - APPLE Uzmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı