MobilTeknoloji Haberleri

İPhone 8 Plus Şarjda İken Patladı!

Evet dostlar, bildiğimiz üzere kısa bir süre önce İPhone 8 tanıtıldı. Ve bununla birlikte cihaz satışa sunuldu. Apple ürünüyle gurur duyarken kısa bir zaman önce İPhone 8 Plus şarj olurken patladı. Olay Tayvan’ da gerçekleşti. Tayvan’ da yaşayan Wu isimli bir kadın aldığı İPhone 8 Plus’ ın şarjda iken patladığını iddia etti. Şarjda 3 dakika kaldıktan sonra patlayan telefonun hurdasının işte resmi.

Telefonun ekranının kasadan ayrıldığı gözüküyor. Wu isimli kadın İPhone 4′ den beri İPhone kullandığını ve daha önce hiç böyle bir durum yaşamadığını belirtti. Apple’ ın açıklamasını gerçekten merak ediyoruz. Telefonun modelinin 64 GB İPhone 8 Plus olduğunu belirtti. Soruşturma için kadının Apple’ a başvurduğu belirtildi. 

Evet dostlar sizde Apple bu hatasının cezasını nasıl çekecek bunu merak ediyor musunuz? Yada sadece belki kadının aldığı cihazda sorun olabilir mi?

 

Etiketler

ARDA ÇOLAK

Selam Ben Arda! Sürekli Can Sıkıntısından Bir Şeyler Arayan Bir İnsanım Uzun Bir Süre Olmasa da Bu Sitede Yazarlık Yapmaya Başladım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı