Yaşananlar

İnternet Neden Yavaşladı?

Son 1 saat içerisinde başta Facebook olmak üzere bir çok sosyal medya siteleri yavaşladı. Ülkemizin akşam saatlerinden beri içinde bulunduğu durum sebebiyle önce yayın yasağı getirildi. Daha sonra büyük ihtimalle sosyal medya siteleri vb siteler yavaşlatıldı.

Detaylar birazdan geliyor…

01:30 saatlerinde başlayan internet erişim sorunları i itibariyle devam ediyor. Ülke genelinde insanların çok fazla dikkatini çekmesede bazı internet sitelerine erişimde yavaşlık yaşanıyor. Farklı bölgelerde yaşayan insanlar internetlerinin yavaşladığını ve bazı sitelerede erişemediklerini belirtiyorlar. Sorun tam kaynağı ise henüz belli değil.

Türk Telekom, Vodafone, Superonline, Turk.net internet altyapısı kullanan müşteriler yaklaşık 1 gündür internet yavaşlama sorunu yaşıyor.

İnternete giremiyorum ve internet neden yavaşladı gibi sorular soran kişilere gelişmeleri tüm detaylarıyla aktarıyor olacağız.

Sizde hangi internet sağlayıcıyı kullandığınızı ve ne kadar süredir erişim sorunu yaşadığınızı  belirtirseniz durumu daha iyi anlamış oluruz.

03:07: Türkiye geneli Suriye’de yaşanan olay nedeniyle geçici olarak internet hızı düşecek.

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı