Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Instagram’da Eski Beğenileri Silme Rehberi

Sosyal medya büyük bir yer. Instagram, Facebook vb. sosyal medyalarda günde yüzlerce post görüp beğeniyoruz. Instagram algoritması, keşfet bölümüne beğendiğiniz gönderiler tarzında gönderiler düşürüyor. Bunu engellemek veya pişman olduğunuz Instagram eski beğenileri silmek için, bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Instagram Eski Beğenileri Silme

  • Instagram eski beğenileri silmek için Instagram’ı açıyoruz.
  • Instagram profilimize giriyoruz.
  • Sağ üst kısımda bulunan üç çizgiye basıyoruz.
  • Ayarlar seçeneğini açıyoruz.
  • Gelen ekranda Hesap seçeneğine basıyoruz.
  • Burada “Beğendiğin Gönderiler” isimli seçeneğe basıyoruz.
  • Artık beğendiğimiz görsellere ve videolara erişim sağlamış bulunuyoruz. Buradan Instagram eski veya yeni beğenileri silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak bu yöntemi uygularken bir sıkıntı ile karşılaşıyoruz. Instagram ne yazık ki baş uygulamamız olduğundan, Instagram eski beğenileri silmek için eski postları bulmak kolay olmuyor. Oldukça fazla zaman ve vakit ayırmanız gerekiyor.

Instagram Eski Beğenileri Toplu Silme

Evet böyle bir yöntem de var. Lakin tekneloji.net bu işlemler sonucu doğabilecek herhangi bir unsurda sorumluluk almaz. Çünkü bu programların çoğu bilgilerinize erişim izni ister ve muhtemelen Instagram eski beğenileri toplu silmek yerine hesabınızı çalar.

Bu yöntemi uygulamak istiyorsanız, mobil marketlerde bulunan herhangi bir Instagram eski beğenileri silme uygulamasını kullanabilirsiniz. Uyguluma seçerken dikkatli davranın,Instagram’da eski beğenilerinizi silmek için hesabınızı tehlikeye atmak istemezsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Apple, Yağmalanan Telefonları Kilitledi!

Sonraki İçerik

Sesin Cızırtılı Gitmesi Nasıl Çözülür?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler