Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rehber

İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

İnstagram`da bir kişiden takip isteği geldiğinde, profil fotoğrafına bakıp tanıyabilmek için telefonun ekranına adeta gömülürüz. Hele bir de istek yollayan kişinin, kullanıcı adı da değişik ise tanımak mümkün olmaz. İnstagram da diğer uygulamalarda olduğu gibi profil fotoğrafını görüntüleme ekranı olmadığı için bu zorluğu yaşıyoruz. Ancak instagram uygulamasında olmasa da yan parti siteleri ile bu sorunu çözmek mümkün oluyor.

İnstagram Profil Fotoğrafını Büyütmek için telefondan veya bilgisayardan instagrama bağlanarak yapabiliriz. Ancak ben bilgisayardan fotoğrafı daha sağlıklı bir şekilde görüntüleyebileceğimi düşündüğüm için İnstagram`a bilgisayardan bağlanmayı tercih ettim.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

İnstagram uygulamasını İnternetten açtıktan sonra, şu adrese gidiyoruz. Daha sonra profil fotoğrafını görüntülemek istediğimiz kişinin kullanıcı adını istenen yere yazıyoruz.

Daha sonra o profile girdiğimizde, istediğimiz kişinin profil fotoğrafı karşımıza çıkıyor. Download ettikten sonra sağ tıklayıp resmi farklı kaydete tıklıyoruz. Resmi yeniden adlandırıp istediğimiz kısma kaydediyoruz. Resmin büyütülmüş hali şu şekildedir.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Seda Pilav

Bir insan.

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı