İninal Kartlar Şok Marketlerde Satılmaya Başladı!

İninal kart Mastercard ile olan anlaşmasını devam ettirmedi ve Visa ile anlaşma sağladı. Bu anlaşma sayesinde para çekme özelliğini aktifleştiren İninal firması kullanıcılarını hoşuna gidecek olan para çekme özelliğini 6-7 yıl sonra aktifleştirmiş oldu.

İninal kartın tasarımının yenilenmesi ve eski kartların 31 Ağustos 2019  iptal edilecek olması İninal kart kullanıcılarını yeni kart almaya sürüklüyor. Yeni İninal kartı satın almak isteyen kullanıcılar çeşitli internet sitelerinden veya Teknosa, Migros gibi mağazalardan yenilenen İninal Kartı satın alabiliyor. Ancak yenilenen İninal Karta olan ilginin yoğun olması stokların bitmiş olması kullanıcıları endişelendirmiş durumda.

Şok Marketle Anlaştı!

Stokların bitmesi gibi durumların yaşanmaması ve İninal kartların satış mağazalarının artırılması hedefleyen firma bu doğrultuda ŞOK Marketler Ticaret A.Ş ile anlaştı. Bugünden itibaren Şok mağazalarında yenilenen ve para çekme özelliği aktifleşen İninal kartlar satılacak.

Fotoğrafta da gördüğünüz üzere ŞOK Marketler Ticaret A.Ş ile anlaşan İninal firması sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Şok mağazalarından yenilenen İninal kartı kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yenilenen İninal kartın fiyatı sadece 5 TL olacak ve kartlar kasa önünde bulunacak. Bugünden itibaren satışa sunulacak.

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı