Yaşananlar

Hem Koşu Bandı, Hem Bisiklet!

Çoğumuz, koşu bantlarının üstünde koşarken “ olduğumuz yerde koşup duruyoruz ” demişizdir. Hatta çoğu spor salonu müşteriler böyle düşünmesin diye koşu bantlarının önüne televizyon koyuyor.

Danimarka asıllı bir firma bu klişeyi ciddiye almış olacak ki koşu bandıyla bisikleti birleştirerek yeni ve farklı bir tarz oluşturdu. Lopifit adı verilen bu bisiklet, koşu bandı ve değirmenin dönme mekanizmasını bir araya getiriyor. Klasik bisiklet yapısından çok farklı olan bu ürün, bir nevi elektrikli bisiklet olarak da kabul edilebilir.

Lopifit

Tek ve en önemli farkı ise, bisikletin hareket etmesini sağlayan mekanizma. Üzerinde adım atıldıkça hareket eden ve adımlarınızı hızlandırdıkça da hızlanan bir yapıya sahip bu bisiklet ile gideceğiniz yere kadar bisiklet üzerinde yürüyorsunuz.

Bisiklet üzerinde ise motor ve tekerlekleri durduran fren ve koşu bandını durduran bir fren bulunmakta. Dağlık, yokuşlu arazi ve düz yollar gibi birçok alanda kullanışlı olan bu bisiklet 2014 yılında tanıtılmasına rağmen 1899 Euro’luk fiyatına bakılacak olursa, pek fazla kullananı yok gibi. Ayrıca da eğer ürünü alma isteyecek olursanız ayrıca gemi taşıma ücreti olarak da 295 Euro’yu gözden çıkartmanız gerekecek.

Ürünü satın almak isteyen olursa, buyrun linki:  Lopifit

Etiketler

Yunus Emre Gündoğdu

Meraklı, uzay hayranı, teknoloji takipçisi, haritacı, sürekli farklı arayışları olan biri :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı