Oyun

Gran Turismo Sport’da Yeni Mekanikler ( Hasar Ve Hava Sistemi )

PlayStation 4’e özel olarak çıkacak olan Gran Turismo Sport, 15 Kasım 2015’da Kuzey Amerika Ve Asya, 16 Kasım 2016’da Avrupa ve 18 Kasım 2016’da ise Birleşik Krallık’ta çıkışını gerçekleştirmeyi amaçlayan Gran Turismo Sport hakkında yeni bilgiler açıklandı. Kazunori Yamauchi, Game Watch üzerinde yaptığı konuşmada oyuna hava ve hasar mekaniği geleceğini belirtti.

GranTurismoSport-3Şimdiye kadar yapılan videolarda yapımcıdan her ne kadarda hasar modellemesi görmesekte, mekaniklerin hazır olduğunu fakat daha aktif hale getirilmediği kaydedildi. Özet olarak, Gran Turismo 5 ve Gran Turismo 6’dan sonra hasarlı araçları Gran Turismo Sport’da görebileceğiz.

Polyphony Digital’ın oyunda dinamik bir hava sistemi olmayacağını söyledi. Yarış başında nasıl bir hava istediğimizi biz seçeceğiz. Nedeni olarak ise kaliteden ödün verilmek istenilmemesi olarak açıklandı. Performans olarakta konuşulan oyunda,1080P ve 60FPS amaçlanıyor. Bu amacın gerçekleştirilmesi içinde optimizasyon çalışmaları devam ediyor.

Etiketler

Ayberk Kızıldağ

Teknolojiyi teknelojiden öğrenen çocuk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı