Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
MobilOyunTeknoloji Haberleri

Fortnite,Google Play Store’da Yer Almayacak!

Bildiğiniz gibi PUBG’nin En Büyük Rakibi Fortnite’ın Android sürümü yakında piyasaya sürülecek. Fakat Fortnite’ın Android sürümü Google Play Store’da yer almayacak.

Epic Games firmasının bu kararı doğruladığını sizlere bildirelim. Epic Games firmasının bu kararı almasının altında yatan sebep, Google’ın oyun içi satın alımlarda almış olduğu %30’luk komisyon yatıyor. Ayrıca bir diğer sebep ise Epic Games firmasının oyuncular ile doğrudan iletişim kurmak istemesi.

Herhangi bir aracıya artık ihtiyacın kalmadığını belirten Sweeney firması PUBG’nin en büyük rakibi Fortnite’ın tüm ülkelerde oynanabilir hale getirmeyi hedeflediklerini açıkladı.

İlk başta Samsung Galaxy Note 9’a özel olarak erişime açılacak olan Fortnite,ilerleyen zamanlarda farklı Android cihazlarında da erişime sunulacağı açıklandı.

Gelelim Android platformunda ki Fortnite’ın sistem özelliklerine;

  • GPU Türü: Adreno 530 veya üstü, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 veya daha fazlası
  • İşletim sistemi: 64 bit Android 5.0 Lollipop veya üstü
  • RAM: 3 GB veya daha fazlası

 

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı