Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Oyun

Mobil Fortnite’a Performans Odaklı Güncelleme Gelecek!

Fortnite oyunu son bir kaç gündür iOS yazılımı  yüklü olan cihazlarda performans sorunu yaşıyor. Bu sorunun Epic Games tarafından fark edildi ve açıklama yapıldı.

Twitter ve Reddit üzerinde sorunlarını duyurmaya çalışan Fortnite kullanıcıları bu sorunu 12-13 saat sonra Epic Games firmasına fark ettirdi. Sabah saatlerinde ise beklenen açıklama geldi.

 

Epic Games, yaptığı açıklamada, iOS’ta yaşanan performans sorununun farkında olduklarını ve en yakın zamanda performans odaklı bir güncelleme ile bu sorunu düzeltebileceklerini belirtti. Performans odaklı güncelleme şu anda test aşamasında ve ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor.

Mart ayında mobil kullanıcıların beğenisine sunulan Fortnite,kısa bir süre içerisinde geliştirilde ve diğer battle royal oyunlarına rakip oldu. Konsol ve masaüstü cihazlarda oynanan Fortnite,yakın zaman içerisinde Apple TV için piyasaya sürülecek.

İlginizi Çekebilir:  FIFA 19'da Sokak Futbolu Özelliği Olacak
Daha Fazlasını Göster

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gizli numara bulma
Close
Close