Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Oyun

FM 2019’un Türkiye Fiyatına Art Arda Zam Yapıldı!

Futbol severlerin merakla beklediği Football Manager 2019’un Türkiye fiyatına beklenmedik bir şekilde art arda zam yapıldı.

Geçtiğimiz ay duyurulan ve futbol severlerin büyük ilgisi ile karşılaşılan Football Manger 2019, 108 TL’den satışa sunuldu. Bir kaç hafta sonra oyunun fiyatına zam geldi, Football Manager 2019’un fiyatı 108 TL’den 119 TL’ye yükseltilmişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan zam ile birlikte Football Manager 2019’un fiyatı 169 TL olarak belirlendi.

Ayrıca oyunun fiyatı şu anda %10 indirimli olarak gözüküyor. 2 Kasım’da yani oyun piyasaya sürüldüğünde 185 TL’den satışa sunulacak.

Değişen dolar kurları yüzünden oyunların fiyatında dengesizlikler oluşuyor. Football Manager serisinin son oyunu Football Manager 2019’un fiyatında 77 TL’lik artış yaşandı. Futbol severlerin bu fiyatlara tepkisi nasıl olacak merak ediyoruz.

Football Manger 2019’un tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Bu Hafta Piyasaya Çıkacak Oyunlar
Daha Fazlasını Göster

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close