Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Oyun

FIFA 19’a Birbirinden Değişik Modlar Geliyor!

Son günlerde en çok çıkması beklenen futbol oyunu olan FIFA 19’a ilginç oyun modları geliyor. Oyuna gelecek olan hayatta kalma ve hakemsiz oynama modları FIFA kullanıcılarını heyecanlandırıyor diyebiliriz.

EA Sports,hız kesmeden yeni çıkacak futbol oyunu olan FIFA 19’a birbirinden ilginç modlar eklemeye devam ediyor. Hayatta kalma ve hakemsiz oynamadı modları oyuna farklı bir heyecan katacak diyebiliriz. EA Sports FIFA 19’un fiyatının hakkını verecek gibi duruyor.

Hayatta kalma modu nedir?

Hayatta kalma modunda futbol maçı yaparken gol attığınızda kendi takımınızdan rastgele 1 oyuncu maçtan atılıyor. Hayatta kalma modunda maç yapar iken oyun sizi bildiğiniz gol atmamaya zorluyor diyebiliriz. Bu mod oyunu eğlenceli bir hale getiriyor. Hayatta kalma modunu duyduğumda aklıma PUBG türü bir mod mu olacak diye aklıma geldi.

Ayrıca hayatta kalma modunda takımınızdaki oyuncu sayısı 7’ye düştüğünde maç otomatik olarak iptal ediliyor.

Peki hakemsiz oynama modu nedir?

FIFA 19’da normal maçlarda oyundaki hakemi iptal edebiliyorsunuz. Bu şekilde oyundaki kuralları kaldırabiliyorsunuz diyebilirim. Bu modlar FIFA 19’u daha çok eğlenceli bir hale getirebileceğini düşünüyoru

İlginizi Çekebilir:  Microsoft efsane oyun ve stüdyo'yu kapattı

m.

 

 

Daha Fazlasını Göster

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close