Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yazılım

Facebook’tan Anneler Gününe Özel Emojiler

Facebook Anneler Günü için büyük jest yaptı. Daha önce görmediğiniz bir yeniliği gerçekleştiriyor. Facebook Anneler Gününe özel yeni eğlenceli ve ilgi çekecek olan bir özelliği kullanıcılara sunuyor. Sunduğu bu yeni özellik sayesinde, kullanıcılar Facebook Messenger‘dan annelerine, arkadaşlarına, Anneler gününü kutlamak istediği herhangi bir kişiye Messenger‘dan çiçek emojileri gönderebilecekler.

Messenger özelliklerinden bir yenisi de, Facebook Messenger kullanan kişiler kısa bir süre boyunca Messenger uygulamasında mor çiçek ikonu görebilecekler. Bu ikona tıklandığında fotoğraflı, yazılı ve GIF animasyonlu tüm mesajları renkli çiçeklerle süsleyebilecekler.

Bu özelliklere ek olarak ise Anneler Gününe özel olarak Facebook etiket paketide sunmakta. Bu etiket paketi ile kullanıcılar annelerine gönderebilecekleri figürler ile kullanıcılar duygularını istedikleri gibi gönderebilecekler.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı