Sosyal Medya

Facebook ve Instagram’da Olan O Özellik WhatsApp’a Geldi!

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, her geçen gün gelişiyor, gelişmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda WhatsApp’a 2020 yılında reklamların geleceğini öğrenmiş ve her gün sıklıkla kullanılan bir uygulamada reklam çıkacak olması WhatsApp kullanıcıları tarafından pek hoş karşılanmamışdı. Bu defa gelecek olan özellik story severleri büyük bir dertten kurtaracak niteliğe sahip.

Sosyal medya fenomenleri veya story severler Instagram’da Facebook’ta ve WhatsApp’ta her gün story yani hikaye paylaşıyor ve paylaşmaya devam ediyor. Ancak sadece Instagram üzerinden hikaye paylaşırken Facebook’ta hikaye paylaşabiliyorsunuz. Yeni gelecek olan özellik sayesinde tek seferde 3 uygulamada tek seferde story atabileceksiniz.

Bu özellik ile birlikte WhatsApp’ın kullanılabirliği ve işlevseliği arttı. İlerleyen dönemlerde gelmesi beklenen güncelleme WhatsApp kullanıcılarını memnun edecek gibi gözüküyor.

WhatsApp’ın beta sürümüne katıldıysanız bu özelliği kullanabilirsiniz.

Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı