İnternet

Facebook Neden Açılmıyor ? Sorun Ne ?

Türkiye‘de ki tüm Facebook kullanıcıların düzgün bir şekilde giremediklerini ve sorun yaşadıklarını belirtiyorlar. Bu bağlantı sorununun İstanbul’un en büyün havalimanı olan Atatürk Havalimanı‘nda gerçekleşen patlama sonrasında sosyal medya platformlarına giremediklerini belirtiyorlar. Türkiye’de gerçekleşen bu bağlantı sorununun saldırı ile ilgili olabileceği düşünülüyor. Facebook kullanıcılarının neden bağlanmadıkları hakkında detaylı bir resmi açıklama bulunmuyor. Her ne kadar resmi açıklama yapılmasa da dün gece yapılan hain saldırısından dolayı kullanıcıların bağlanamadıkları belirtiliyor.

Dün akşam Türkiye‘nin en büyük havalimanı olan Atatürk Havalimanına gerçekleştirilen hain saldırı sonrasında, Bakırköy 3.Sulh Ceza Hakimliği, yazılı ve görsel basın, sosyal medya ile internet ortamında faaliyet gösteren medyada, her türlü haber, röportaj ve olay görüntülerine ilişkin yayın yasağı getirilmesine karar verilmişti.

Screenshot_2

Kullanıcıların Facebook gibi sosyal medya araçlarına bağlanamama sebebinin getirilen yayın yasağından dolayı olduğu belirtiliyor. Sosyal medya yayın yasağının ne zaman biteceği hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen saatlerde ne olacağını hep birlikte göreceğiz.

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı