Mobil

Facebook Kamera Uygulaması Geliştiriyor !

Facebook, şimdi ki projesinde kamera uygulaması geliştirme var. Facebook geliştireceği yeni kamera mobil uygulaması ile kullanıcıların daha fazla video ve fotoğraf çekim yapmalarını sağlayacak. Facebook‘un günlük bir milyardan daha fazla kullanıcısı olup, bu kullanıcıları daha da arttırmak için daha fazla yeni özellikler eklemeye çalışıyor. Facebook mobil uygulaması sık sık güncelleme ile yeni özellikleri kullanmaya hak sağlanıyor.

Facebook video ve fotoğraf içerikleri konusunda kullanıcılara birden fazla yeni özellikler getiriliyor. Facebook‘un şimdi ki geliştireceği uygulama ile üçüncü parti uygulamaları ortadan kaldırmak isteyen Facebook, özel bir kamera uygulaması ile bu projeyi hayata sokacak.

Facebook‘un geliştireceği kamera uygulamasında olacak özelliklerden bir kaçı ise şöyle, değişik çeşitli çekim modları, filtreleme ve düzenleme özellikleri ile birlikte daha fazla yenilik ile birlikte karşımıza gelecek. Fotoğrafımızı çektikten sonra yaptığımız küçük değişikliklerden sonra ise fotoğraf direk olarak Facebook‘ta kolay bir şekilde paylaşılabilecek. Unutmadan söyleyelim bu uygulama ile Facebook‘un canlı yayın özelliğini de kullanabileceksiniz. Bu uygulamayı geliştirmekte ki amaçları ise Facebook kullanıcılarının daha fazla video ve fotoğraf çekmesini sağlamak.

 

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı