MobilRehber

Facebook İçin Alternatif 5 Uygulama

Bugünkü yazımızda facebookun kapladığı alan, hızlı şarj tüketimi ve veri kullanımının fazla olmasından rahatsız olan okuyucularımız için facebookun alternatif uygulamaları üzerinde duracağız. Siz okuyucularımızı daha fazla bekletmeden listemize geçelim.

1.Metal for Facebook 

Adsız1

 

 

 

 

 

 

Listemizde ilk sırada Metal for Facebook adlı uygulama yer alıyor. Uygulama farklı tasarım arıyanlar için birebir. Uygulamanın 3.6 Mb boyutuda uygulamayı cazip kılan yanlarından biri. Ayriyetten uygulamadan twitter hesabınızıda kontrol edebilirsiniz.

İndirme Linki: Tıklayınız

2.Fast For Facebook

Adsız1

 

 

 

 

 

 

Listemizde 2.sırada Fast For Facebook uygulaması yer alıyor. Bu uygulamada facebook hesabınızda gezinmek dışında bloglarınızı takip edip gazetelerinizi okuyabilirsiniz. Uygulamanın boyutu cihaza göre farklılık göstermektedir.

İndirme Linki: Tıklayınız

 3.Puffin for Facebook
 Adsız1
 Listemizde 3.sırada Puffin for Facebook uygulaması yer alıyor. Puffin Browser uygulaması yöneticileri tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulama boyutu cihaza göre farklılık göstermektedir.
İndirme Linki: Tıklayınız
4.Facebook Lite
Adsız1
Listemizde 4.sırada Facebook Lite uygulaması yer alıyor. Uygulama Facebook tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulama boyutu cihaza göre farklılık göstermektedir.
İndirme Linki : Tıklayınız
5.Chrome Tarayıcı – Google
Adsız1
Listemizde son sırada Chrome Tarayıcı – Google yer alıyor. Uygulamada facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstteki 3 noktaya tıklayarak Ana ekrana ekle diyerek kısa yol ekleyebilirsiniz. Facebook uygulamasındaki çoğu özelliği chrome tarayıcı üzerinden kullanabilirsiniz.
İndirme Linki: Tıklayınız
Rehberimiz burada son buluyor ve sizinde kullanıp test ettiğiniz uygulamaların önerisini bekliyorum. Herkese iyi günler dilerim.

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı