Rehber

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi – Devamsızlık Bilgisi ve Not Öğrenme

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) bilişim sistemleri projesi kapsamında 2007 yılında yayın hayatına başladı. 10 yılı geçen bu sürede, hem öğretmenlerin hem öğrencilerin hem de öğrenci velilerin işini kolaylaştırdı. İnternetin verdiği imkanlar ile öğretmenler öğrenci notlarını sisteme girebiliyor, veliler ise çocuklarının devamsızlık ve not bilgilerini öğrenebiliyorlar. Üstelik bu sistem sayesinde veliler; çocukları okula gitmediğinde ve not bilgisi girildiğinde SMS ile bilgi sahibi olabiliyorlar. Şimdi ise E OKUL sisteminde yapılan bazı değişiklikleri sizlerle paylaşacağız.

Velilerin ve öğrencilerin veli bilgilendirme sistemini sıklıkla araştırdığını fark ettik ve sizin için E Okul VBS’ye (veli bilgilendirme sistemi) nasıl girilir sorusunun yanıtını paylaşacağız.

Veli Bilgilendirme Sistemine Nasıl Girilir?

E-OKUL Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Ekranı

Yukarıdaki linke tıklayarak, hem veli bilgilendirme sistemine giriş yapabilir, hem de yönetim bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. VBS girerken; öğrencinin T.C No, Okul Numarası ve Resimdeki Rakamlar bilgisini girmeniz gereklidir.

Etiketler

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı