Teknoloji Haberleri

Dördüncü Android 8.0 Beta Sürümü Samsung S8 ve S8+ ‘a Geliyor

Samsung’un Galaxy S8 ve S8 + akıllı telefonları için ilk Android 8.0 Oreo beta’yı duyurmasından bu yana yaklaşık bir buçuk ay geçti. O zamandan beri, 2 beta sürümü yayınlandı ve şimdi sırada 4. beta sürümü yer alıyor. Her iki telefon için ZQL8 yapı numarası ile güncelleme gelecektir, , hata düzeltmeleri uzun bir listeye dağıtılmış.

S8 ve S8 + için dördüncü Oreo beta, önceki iki betanın her birinden daha büyük 850MB’ın üzerindeki bir boyut geliyor. Bu güncelleme, Aralık güvenlik düzeltme eklerini ve geliştirilmiş Bluetooth istikrarını getiriyor.

Bu güncellemenin ana amacı büyük sorun yaratan hataların düzeltmelerini gidermektir. Ele alınan hatalar arasında aşırı pil tüketimi, telefonlar beş saniyeden daha fazla donma, rastgele titreşimler ve galeride görünmeyen resimler var.

Dördüncü beta İngiltere ve ABD kullanıcılarına sunulmaya başladı. Güncelleştirmeyi yüklemeyi planlıyorsanız, önceden bir yedekleme yapmak her zaman iyi bir fikirdir. Bu beta güncellemesi daha ne zaman Türkiye’ye gelecek bunun hakkında tam olarak bir bilgiye sahip değiliz, fakat kısa bir zamanda gelecektir.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı