Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Dell Tablet Pazarından Çekiliyor

Bir süre önce tabletlerin ilk çıktığı zamanlarda bilgisayar devrini bitireceği iddia edilen tablet piyasası, son zamanlarda küçülen bir pazar içerisine giriyorlar. Büyük teknoloji markaları artık tablet üretimini durduruyor. Üretimini durduran bir marka ise Dell olacak gibi duruyor.

Bazı çıkan söylemlere göre küçülen bir tablet pazarına hitap etmekten sıkılan Dell markası, ne yazık ki artık bu piyasayı bırakmaya hazırlanıyor. Şuanda halen satışta olan Dell Venue serisi tabletlerin devamını getirmeyeceğini böylelikle tablet piyasasını bırakacağı iddia ediliyor.

Diğer markalara baktığımızda aslında bu durum pek farklı değil. HP markasının piyasaya sunduğu tablet çeşitlerini azaltmış bulunuyor. Lenovo markası da yine aynı şekilde tablet çeşitlerini azaltmış bulunuyor. Tablet kullanıcıların bir çoğu Windows işletim sistemli klavyeli tabletlere isteklerin arttığı görülüyor.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Japonya Uzay Çöplerini Temizleyecek Bir Proje İçin Testlere Başlayacak

Sonraki İçerik

FIFA 17 Demo Ayrıntıları Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler