İnternet

Darbe Hikayeleri İçin İnternet Sitesi Kuruldu

15 Temmuz tarihinde gerçekleşen darbe girişimi sonrasında Milletimizin vatanına sahip çıkarken darbeci askerlere karşı gerçekleştirdiği dik duruşlarını “www.darbehikayeleri.com” adlı site aracılığı ile insanların o gün yaşadıkları kayıt altına alınacak. Gerçekleştirilen başarısız darbe girişiminden sonra ülkenin bütün her tarafında vatandaşlarımızın darbeci askerler karşısında yaşadıkları hikayeleri, bir internet sitesi tarafından kayıt altına alınacak.

Bu internet sitesi “www.darbehikayeleri.com” adı ile açılan bu internet sitesinde bütünü ile 15 Temmuz tarihinde gerçekleşen darbe girişimi sırasında vatandaşlarımızın ve darbeci askerler arasında gerçekleşen olayları internet sitesinde kayıt altına alınacak. Siteye sizde eğer darbeci askerler ile yaşadıklarınızı anlatmak istiyorsanız siteye girerek gerekli bölümleri doldurarak darbeci askerler ile yaşadıklarınızı ve şahit olduğunuz olayları siteye aktarabileceksiniz.

“www.darbehikayeleri.com” adı ile açılan bu site “Darbe Hikayeni Yaz” başlığı altında “Vatanımız bir darbe denemesiyle karşılaştı. Bundan önceki tüm darbelere ve darbe girişimlerine karşı duranlar olarak, 15 Temmuz darbe girişimine de bedenimizi ortaya koyarak karşı çıktık. Milli iradenin duruşuyla bozguna uğrayan paralel cuntanın darbe girişiminde yaşadığın bir hikayeni anlat.” ifadeleri bulunuyor.

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı