Danla Bilic’in YouTube Kanalı Silindi! Neden Kapatıldı?

YouTube alemin de bayanların en fazla izlediği kanal olan Danla Bilic YouTube kanalı silindi. Ünlü makyaj kanalı 19:50 civarlarında silindi, Danla Bilic’ten henüz bir açıklama gelmedi fakat sosyal medya hesaplarında paylaşımda bulunarak kanalı sildiğini dile getirdi. Danla Bilic’in YouTube kanalından bir video açıldığında aşağıda ki ekran karşımıza geliyor. Peki Danla Bilic’in YouTube kanalı neden kapatıldı? veya Silindi?  bunun ile alakalı halen daha bir bilgi bulunmamaktadır.

Kanalının silinmesinin ardından Instagram hesabı üzerinden bu şekilde bir paylaşım yapan Danla Bilic’den halen daha bir açıklama gelmedi.

Sosyal Medya üzerinde özellikle Instagram ve Twitter üzerinden bir çok paylaşımlar Danla Bilic’e gönderiliyor. Eğer gerçekten YouTube kanalını kalıcı olarak sildi ise Danla Bilic artık en büyük makyaj kanalı olma unvanını kaybedecek gibi gözüküyor. Şimdi Danla Bilic hakkında gönderilen Tweetlere göz atalım.

Bu olaydan sonra Danla Bilic’in kasti veya yanlışlıkla kanalını sildiği hakkında bilgiler yavaşça geldikçe haberimizi güncelleyeceğiz.

 

Yazar

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok