Oyun

Crysis Remastered Teknoloji Demosu Yayında!

''Crysis''i Kaldırır Mı? Sorusuna Cevap CryTek'den Sağlam Bir Şekilde Geldi..

2007 yılının efsane oyunlarından, bizim için daha da efsane olan Crysis serisinin birinci halkası CryTek tarafından günümüz bilgisayarlarını köküne kadar zorlamaya geliyor, tıpkı 2007’de yaptıkları gibi yine dönemin üstünde grafik detayları ve teknoloji bizlere sunulacak. Gelin çıkışına 2 gün kala Crysis Remastered bizlere neler sunuyor birlikte bakalım.

CryEngine 5.6 ve Işın İzleme Teknolojisi

CryTek’in yenilenmiş oyun motoru CryEngine 5.6 ile inşa edilen Crysis Remastered, yazılımsal ve donanımsal ışın izleme (RTX) teknolojisini bizlere sunacak. Yazılımsal yönde ışın izleme teknolojisinin önceki nesil konsollardan olan PlayStation 4 Pro gibi konsollarda olacağını belirtti CryTek.

Hatalardan Arındırılmış Bir Oyun Deneyimi

Bu başlığın çok da şaşırtıcı olmadığını biliyoruz, fakat kabul edelim ilk Crysis beklenmedik şekilde oyun deneyiminizi bozan hatalarla karşı karşıya bırakabiliyordu. İnternette çok hata videosu yok çünkü bu hatalar rastgele gelişiyor, kimisi bölümü zorlaştırıyor kimisi de bölümü hiç geçememenize neden oluyordu. Remastered’da bu tür can sıkıcı hataların yok olduğunu ümit ediyoruz ki krüvazör görevini rahat rahat geçelim 🙂 .

Her Platform için Müthiş Derecede Grafikler

Crysis, sunmuş olduğu yüksek teknolojili ve ”ağır” grafik motoruyla zamanının en güçlü bilgisayarlarını bile terletebilmiş bir oyun. Fakat Remastered ile her platforma tatmin edici, yüksek seviyede grafikler sunmayı amaçlıyor. İlk başta inanmadığımız fakat sonradan iyice inandığımız Nintendo Switch de buna dahil. Oyunu Switch üzerinde oynayabilenler grafiklerin Switch platformundaki en iyi grafiklerin olduğunu belirtiyorlar. Fakat biz yine de konsol ve bilgisayar arasında fark olacağını düşünüyoruz.

Bizim Sizlere Mutlaka Söylememiz Gerekenler Bunlardı, Sırada Resmi Tanıtım Videosu Var:

Bizler Crysis Remastered için çok heyecanlıyız, sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Crysis 3’ten beri maddi durumda zorlanan CryTek, Remastered ile bu darboğazdan kurtulabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler

TUNAHAN ŞAHİN

Teknoloji meraklısı bir yaşam belirtisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı