Teknoloji Haberleri

Bitcoin’den Yeni Bir Rekor, 8200 Dolar’ı Geçti

Günümüz de yapılan yatırımlar arasında yer alan Bitcoin, dijital bir para birimi olmasına rağmen adını her zaman her yerde inişleriyle, çıkışlarıyla konuşturuyor. Bu sefer de Bitcoin yeni bir rekor kırarak 8200 doları aştı. Gerçekten çok hızlı yükselebilen ve düşebilen bir dijital para birimi olması nedeniyle bazen yatırımcılarını korkutuyor. Çok hızlı kâr veya zarar edebiliyorsunuz.

Bitcoin’in bu sefer rekor kırması biraz daha uzun sürdü. Bitcoin 5000 dolardan 6,000 dolar sınırını geçmesi 8 günü sürmüştü. Bitcoin’in 7,000 dolar seviyesine ulaşması da sadece 13 gün sürdü, 7000 dolar dan da 8000 dolar ve üstüne geçmesi de 17 gün gibi bir süre de gerçekleşti.

Tam da Bitcoin Cash’in yükselmesi ve acaba Bitcoin artık bitti mi ? soruları akıllara gelirken bitcoin yine durumun hiç belli olmayacağını ortaya koyarak yeni bir rekor ile piyasada varlığını bir kez daha adeta haykırdı. 2018’e girerken BTC hakkında bir çok teori var 5 basamaklı sayıları geçebileceği belirtiliyor. Tabii Bitcoin de hiç şey belli olmuyor ileride daha da yükselebilir ama böyle gidecekse günden güne değerine değer katarak devam edecektir.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı