Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Bitcoin 100.000 TL’yi Aşacak ! Şok İddia ! İşte Detaylar…

2017 yılının son çeyreğinde adeta uçuşa geçen kripto para piyasası 2018 başıyla hızlı bir düşüş yaşamıştı. Aradan geçen yaklaşık 2 senelik süreçte yavaş yavaş hissettirmeden zemin dolduran Bitcoin, şuanda 75.000 TL sınırına dayanmış durumda. Yavaş yavaş değer kazanan ve insanların son 1 ay içerisinde sıklıkla araştırdığı kripto paralar gündemi tekrar meşgul etmeye başladı.

Ancak bu sefer, 2017 sonunda yaşanan boğa koşusuna aldanıp yatırımlarını bitcoin ve diğer altcoinlere (litecoin, ethereum, ripple vs.) kaydıran kişiler 2018 itibariyle büyük bir kayıp yaşamıştı. Bunun etkisiyle şuan insanlar yatırım yapma konusunda çekimser ve tekrar büyük bir vurguna kurban gitmek istemiyor.

Bardağın dolu tarafından bakacak olursak, yıllardır söylenen Bitcoin 100.000 $ olacak ! iddiaları bu sefer doğru olabilir. Hem 2017 son çeyrekte yaşananlar hemde 2 senelik süreçte zemini doldurarak yavaş yavaş değer kazanan kripto paralar bu sever sağlam temeller ile daha üst seviyelere koşabilir.

Biz 100.000 $ iddialarını dikkate almayacağız ancak kripto paraların atası olan Bitcoin, bu sefer 100.000 TL seviyesini geçecek gibi duruyor. Yurtdışı kaynaklı birçok ekonomist Bitcoin ve diğer kripto paraların birçok hükümet tarafından dışlanmış olmasına karşın birçok ülke tarafından desteklenip borsalarında yer vermeye başladığına dikkat çekiyor.

Biz kripto paraların çok fazla para kazandırabileceğini düşünüyoruz ancak hiç güvenilir olmadığınada eminiz. Çünkü en azından şuan için güvenilir olmasının hiçbir sebebi yok. 80.000 TL olduğu zamanlarda neden düştü ? şimdi neden yükseldi.

Bitcoin haricinde; litecoin bu yılın en çok göze çarpan koini oldu. 20 dolar seviyelerine çakılan Litecoin 150 dolar seviyelerinin üzerine çıkmayı başarmıştı. Şuanda da yükseliş trendini devam ettireceği ön görülüyor.

ŞOK İDDİA !

Yurtdışı kaynaklı verileri göz önünde bulundurduğumuzda ismi açıklanmayan bir balina Bitcoin yükselişini sürdüreceğini iddia ediyor ve bahsi geçen rakamlarla 100.000 TL üzerine çıkabileceğini belirtiyor. (iddialar dolar ile belirtiliyor)

Son söz;

Ya balinaların konvoyuna kapılıp dalgalar arasında sörf yapın, ya da balinalara yem olun.

BU İÇERİK YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEMEKTEDİR.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Apple Otonom Araç Şirketi Drive.ai’yi Satın Aldı

Sonraki İçerik

Razer, Erkeklere Hakaret Eden Yayıncının Sponsorluğunu İptal Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler