Teknoloji Haberleri

Asus’tan Merakla Beklenen Yeni Bilgisayar!

Geldiğimiz güne kadar birçok başarılı ve iddialı modelleri yaratmış olan Asus, bilgisayar sektöründe önemli bir firma. Windows işletim sistemli modelleri ile büyük beğeni toplayan ayrıca birbirinden dayanıklı cihazları piyasaya süren Asus, bugünlerde sessiz bir şekilde geliştirdiği ürün ile gündemden düşmüyor. Geliştirdiği ürün ile hiçbir şekilde sızıntı yaşamadan geliştirme sürecini ardında bırakan Asus’un yeni modeli aynı satışı devam eden UX305UA modeli ile benzer özelliklere sahip.

Yeni Cihazın Modeli Numarası UX306UA 

ZenBook ailesine katılan yeni bilgisayar, Full HD ekran ile birlikte gelecek. 13.3 inç ekran büyüklüğüne sahip yeni bilgisayar, bunun yanında Intel tarafından üretilen Core i5-6200U işlemcisini kullanıyor. Ayrıca 16 GB’a kadar çıkan RAM miktarına sahip olan bilgisayar,256 GB SSD, USB Type C Gen 1 çıkışı ve 57 Whrs gibi batarya özelliklerine sahip olacak.

Daha Pahalı Modelde Var!

Saydığımız özellikler arasında özellikler hala sizi memnun etmemişse yada daha yükseğini istiyorsanız firma bu konuyuda düşünmüş. Piyasaya çıkacak olan modelin Quad HD+, Intel Core i7-6500U ve 512 GB SSD gibi özelliklerde ileriki versiyonlarında bulunmakta. Amazon’dan satışa çıkacak olan ürünlerin ne zaman çıkacağı yada ne kadar fiyata satılacağı daha belirlenmedi.

Etiketler

Ayberk Kızıldağ

Teknolojiyi teknelojiden öğrenen çocuk.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı