Teknoloji Haberleri

Apple’ın Üstün Özellikli Saati Apple Watch 4 Tanıtıldı!

Apple Watch 4, Düzenlenen Lansman ile Tanıtıldı!

Apple‘ın 12 Eylül’de düzenlediği etkinlik ile birlikte Apple Watch Series 4 isimli akıllı saat, diğer ürünler ile birlikte tanıtıldı!

Series 3‘e göre büyük bir değişiklik görünmeyen 4. model, 40 ve 44 mm’lik iki model ile tanıtıldı. Diğer modellere göre ekran ve kasa boyutu büyüyen modelin en dikkat çeken özelliği; şüphesiz akıllı telefonlarda görmeye alışkın olduğumuz full view ekrana sahip olması. 64 bit mimarisine sahip S4 işlemci ile gelen Series 4, Apple’ın dediğine göre tam olarak 2 kat daha performanslı.

İki Farklı Model Olacak

Yeni tanıtılan akıllı saatin 40 ve 44mm’lik iki model ile satışa çıkacağından bahsetmiştik. Bu iki modelden biri çelik kasa, diğeri de alüminyum kasa ile satışa sunulacak.

Yaralandığınızı Tespit Edebilecek

Apple’ın yaptığı açıklamaya göre saatin içerisinde kullanılan hoparlör 2 kat daha güçlendirilmiş bir yapıya sahip. Bunun yanında içerisinde yenilenmiş jiroskop ve hız ölçer bulunduran Series 4, yapılan açıklamalara göre sizin düştüğünüzü tespit edebilecek ve gerekli yerlere mesaj gönderebilecek.

Kullanıcılar EKG Bilgilerini Görebilecek

  Series 4’ün en önemli özelliklerinden birisi de içerisinde dahili bir elektrokardiyograf bulundurması. Bu sayede dilerseniz, istediğiniz zaman EKG grafiklerinizi görebilirsiniz.

Saatler 399$ ve 499$’dan Satışa Sunulacak

Apple Watch Series 4’ün satış etiketi 399$’dan başlayacak. Bir başka LTE özelliği içeren model ise 499$’dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak.

14 Eylül Cuma Günü Ön Siparişe Sunulacak

Yapılan açıklamalara göre 14 Eylül, yani cuma günü satışa sunulacak iki modelin sevkiyatları ise 21 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Başlangıçta diğer modeller gibi ABD’de satışa sunulacak modeller, kısa süre içerisinde ülkemizde de dahil olmak üzere diğer ülkelerde de satışa sunulacak.

 

 

 

Etiketler

Selim AK

Genel Yayın Yönetmeni - İletişim: selim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı