İnternet

Apple, Cihazları İçin Öğretici Videolar İçeren YouTube Kanalı Açtı

Apple, telefonları, akıllı saatleri ve diğer teknoloji aletleri için rehber ve öğretici içeriğe sahip “Apple Support” YouTube kanalını yayınladı.

Her firmanın ürettikleri teknolojik aletler için böyle videolu, uygulamalı öğretici ve rehber videolarını yayınlaması gerektiğini anlayan Apple, gereksiz kaynaklardan alınan bilgiler yerine direk kendilerinden resmi bir kaynaktan alınan bilgiler ile hareket etmesi için tüketicilerine böyle bir servis sundu.

Apple sosyal ağlarını genişletme amacıyla da bu kanalı kurmuş olabilir. Kanalın ilk videoları, Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?,E-Postaya Ek Ekleme,Cihazdan Fotoğraf Silme, Duvar Kağıdını Değiştirme gibi videoları yayınladı yani ilk basit olarak akla gelebilecek rehber videoları kanalda şuan bulunuyor.

Apple Support kanalının şuan da 8.3 Bin abonesi ve 10 Bin+ izlenmesi bulunuyor. Apple şuan kanalın gelişimi hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Kanalda ki videoların ardı ardında aynı anda yayınlanmasından dolayı videoların ne kadar sıklıkla ekleneceği konusunda bir fikir oluşturamadık. Diğer firmalara örnek olan bu proje tüketiciler için güzel bir güvenilir kaynak haline gelecektir.

Apple Support’un ilk rehber videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı