Teknoloji Haberleri

Apple Airpods 2 Pro’nun tasarımı sızdırıldı!

Apple'ın yüksek kalite bluetooth kulaklıkarından Airpods 2 serisinin Pro varyantının tasarımı sızdırıldı!

Apple, Airpods serileri ile bir çok kitleyi kendisine çekti, fazlasıyla lüks ve kaliteli olan bu kulaklıklar, zengin kesim tarafından dikkat çekti ve fazlasıyla sattı, 2 Pro, Airpods 2 serisinin yeni varyantı olarak çıkacak, çıkış öncesi tasarımı sızdırıldı.

Airpods 2 Pro : Airpods Pro’nun bir kademe üstü.

Airpods 2 Pro’nun ne kadar yeni özellik getireceği halen belli değil, ama, Airpods Pro’da yer alan gürültü engelleme ve saydam mod gibi özelliklere iyileştirmeler getirileceği aşikar. 2 Pro’nun tasarımı, Airpods 1 Pro’ya aşırı benziyor, Aynı olay Airpods 1 ile Airpods 2 arasında da olmuştu, Apple, senelerdir aynı tasarımı kullanarak, kullanıcılarının sevdiği tasarımdan vazgeçmeyip, ellerindeki hazır tasarımı kullanıyor. İşte 2 Pro’nun tasarımı.

Airpods 2 Pro : Sonuç

Airpods 2 Pro’nun tasarımsal olarak bir farkı olmayacak, evet, ama yazılımsal olarak ve donanımsal olarak çok fazla yenilik getirebilme olasılığı çoğunlukla mümkün. Dolby ile özellikle çalışan Apple, uzamsal ses ve verilebilecek en kaliteli sesi vermek konusunda senelerdir çalışmalarına devam etmektedir. Airpods Max ile kalitede zirve yapan Apple, Airpods 2 serisi ile bu zirvenin çıtasını aşma üzeine çalışmalarına devam etmektedir.

Kaynak için Equal Leaks‘e Teşekkür ederiz, aynı zamanda Apple Ekosistemi hakkında bilgi edinmek için şu gönderimize tıklayabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı