Oyun

Apex Legends’in 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Piyasaya sürüldüğü günden beri milyonlarca kişi tarafından oynanan Apex Legends’in 2. sezon fragmanı yayınlandı.

PUBG’nin çıkışından sonra oyunseverler tarafından Battle Royale oyunlarının sevilmeye ve oynanmaya başlaması oyun geliştiricilerinin dikkatini çekmeyi başarmış ve PUBG’ye rakip olması planlanan Fortnite piyasaya sürülmüşdü. Hedeflerinin tutturan Epic Games, PUBG’nin en büyük rakibi olarak Battle Royale oyunları arasına Fortnite’nin adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştı.

Bu gelişmelerden sonra 2019 yılının başlarında Electronic Arts, Apex Legends’ı Fortnite ve PUBG’ye rakip olması için yayınladı. Apex Legends, ilk sezonunu tamamladı ve 2 Temmuz’da ikinci sezon başlamış olacak. Oyunseverler gün saymaya devam ederken Apex Legends’ın ikinci sezonunu barındıran yeni bir fragman  yayınlandı. Fragman sayesinde Kings Canyon haritasına yeniliklerin geldiğini görebiliyoruz.

Ayrıca ikinci sezon ile birlikte hayvan saldırılarına karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Siz rakibe odaklanmışken aniden hayvanlar sizlere saldırabilir.

Apex Legends’İn ikinci sezon fragmanını izleyerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Reddit üzerinden ortaya çıkan fragman şu şekilde;

Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı