Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Android’de Youtube Nasıl Arka Planda Oynatılır? (Basit Yöntem)

  Youtube getirdiği bir çok özelliğe rağmen ne yazık ki hala arka planda oynatma özelliğini aktif etmiş değil. Ancak bu rehberde size vereceğim uygulama sayesinde bu işlemi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Uygulamanın arka planda oynatma özelliği dışında 18:9 formatında video oynatma gibi bir çok özelliği olduğunu da söyleyebiliriz.

Günden güne gelişen teknoloji, uygulamalar ile birlikte hayatımızda oldukça fazla yer almakta. Bir çok yenilik ve özellik getirerek birbirleri ile yarışa giren uygulamalar, Kullanıcıların istekleri konusunda yavaş kalabiliyor. Konumuza dönecek olursak, uzatmadan Youtube’u nasıl arka planda çalıştıracağınızı anlatalım;

  • Öncelikle bu bağlantıdan gerekli Youtube uygulamasını cihazımıza indirelim,
  • Daha sonra uygulamayı kurmak için “Bilinmeyen Kaynaklar” özelliğini aktif edelim, (Nasıl yapılır?)
  • Bilinmeyen Kaynaklar adlı özelliği aktif ettikten sonra telefonunuzun “Download” klasörüne girip uygulamayı kuralım,
  • Tebrikler! Artık Youtube arka planda oynatmaya başlayacaktır. Dilerseniz eski Youtube’yi telefon ayarlarından devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu özellik ne yazık ki Android 4 ve üstü cihazlar için geçerli oluyor, denediğimiz cihazlar arasında Android 7 ve 8 sürümünde sorunsuz bir şekilde çalıştı. Bu arada uygulama üzerinden ne yazık ki hesabınıza giremiyorsunuz. Öte yandan diğer özellikler sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

The Last of Us Part 2 Ne Zaman Çıkacak? Oyun Hakkında Neler Biliyoruz?

Sonraki İçerik

Trabzon’da Pistten Çıkan Pegasus Uçağına Ne Oldu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler