Rehber

Android Oyunları Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

Google Play Store‘da ki oyunları Bilgisayar da oynamak mı istiyorsunuz. Sizin için hazırladığımız rehbere göz atmalısınız.

Bluestacks App Player Windows cihazlar için oluşturulmuş Android deneyimini sağlan tamamen ücretsiz Android Simulatörü. Diğer Android simulatörlerine göre daha güvenilir ve daha yüksek performans sağlar. Windows masaüstünüzde tamamen Android deneyimini yaşayabilirsiniz. BlueStacks App Player ile Android uygulamaları ve Android oyunları yükleyebilir ve BlueStacks App Player sayesinde mobil oyunları ve uygulamaları hiç sıkıntısız çalıştırabiliyorsunuz. Bilgisayar tam ekran ile sevdiğiniz oyunların ve uygulamanın keyfini fazlasıyla çıkartabiliyorlar.

BlueStacks App Player bilgisayarınızın performansından faydalanarak Android oyunları ve uygulamaları çok akıcı ve kasmadan Android telefonlardan kat kat daha yüksek performans verebiliyor. Ve bu sayede oyunlarınız hiç kasmadan akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Eğer Android telefonunuz sevdiğiniz oyunları kaldıracak bir özelliklere sahip değil ise daha yüksek kalitede ve performansta oynamak isterseniz Android Simulatörü BlueStacks App Player‘i tercih edebilirsiniz. BlueStacks App Player resmi sitesinden indirmek için Tıklayınız.

bluestacks-2

maxresdefault

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı