Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
MobilTeknoloji Haberleri

Amazon,Akıllı Telefon Pazarına Geri Dönüyor!

Amazon firmasının Televizyon Eleştirmenleri Derneği basın turu esnasında yapmış olduğu sunumda,yeni bir telefonun gelebileceğini doğruladı. Bu açıklamalar telefonun planlandığı dışında başka bir bilgiyi yansıtmadı.

Sunum yapılır iken Amazonun yeni televizyon projeleri ana planda idi. Daha sonra telefon ile ilgili çalışılıp,çalışılmadığı hakkında gelen soruya ” Jen Salke ” evet cevabını verdi.

Şirketin üst düzey yönetici olan Jen Salke,tarih belirtmiş olmasada,bir telefon modelinin üzerinde çalıştıklarını ve prototipinin hazır olduğunu belirtti. Telefonu arayüzünü gördüğünü belirten Jen Salke çalışmaların model üzerinde geliştirilmeye devam ettiğini açıkladı.

Telefon kullanım yönünden başarılı olacağını belirtti. Bilebildiğiniz gibi Amazon daha önce akıllı telefon pazarına Fire Phone modeli ile giriş yapmıştı. Fakat belirli bir süre sonra gelen olumsuz geri dönüşler bu girişimi sonlandırmak zorunda bırakmıştı.  Bu başarısız sonuca rağmen elde edilen 2.5 milyar dolarlık kar ve kullanıcıların olumlu geri dönüşlere başlaması Amazon’un geri dönmesi için bir umut oluşturdu.

Bakalım Amazon firması telefonu ne zaman piyasaya sürecek? Başarılı olacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

 

 

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı