Rehber

3uTools Nedir? Nasıl Kullanılır?

Apple cihazlarınız için olmazsa olmaz bir program 3uTools. Jailbreak, yazılım yükleme gibi her şey 3uTools’da var. Bugün program içindeki menüleri sizler için açıklayacağım ve nasıl bağlandığını göstereceğim. Temelde iOS cihazlardaki belirli kısıtlamaları aşmak için tasarlanmış bir program. Tamamen güvenilir.

Not: Bütün risk kullanıcıya aittir. Tekneloji sorumlu tutulamaz.

Programı buradan indirebilirsiniz.

Programın sağlıklı çalışması için bilgisayarınızda iTunes programının yüklenmiş olması gerekmektedir.

Program ilk açılışta iTunes yüklemenizi veya sürücü kurulumunu istiyor. iTunes kurmanızı tavsiye ederim. Eğer hala program aynı hatayı verirse sürücü kurulumu yapabilirsiniz.

 

1-) ”Apps” bölümü Jailbreak yapmadan kolay bir şekilde uygulama/oyun yüklemeye yarayan bölüm. Gayet faydalı bir bölüm. İstediğiniz uygulamayı Download butonuna basarak indirebilirsiniz. Ana sayfada gözükecektir.

 

2-) Ringtones bölümü herhangi bir şekilde ücret ödemeden telefonunuza zil sesi indirip uygulayabileceğiz bölüm. Sadece indirmeniz yeterli, başka bir şeye gerek yok.

 

3-) Wallpapers bölümü isminden de anlaşılacağı gibi duvar kağıdı indirip ayarlayabileceğiniz bölüm. Pek işinize yaracağını sanmam ama çinli arkadaşlar koymuşlar 🙂

 

4-) Geldik en faydalı bölüme. Yazılım yükleme ve JailBreak bölümü. Burada hem cihazınızın kapsamlı yedeğini alabilirsiniz hem de aldığınız yedeği geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca birden fazla Apple cihaza aynı anda yazılım atabilirsiniz. Vakit kazandıran bir bölüm. Neredeyse tüm Apple cihazlara da JailBreak atmaya elverişli bir bölüm.

 

5-) Toolbox bölümü: Bütün her şeyin birleştirildiği bölüm. Yine işinizi görecek bir kaç araç var.

 

Apple cihazlarınız için bir nimet olan 3uTools, mutlaka bilgisayarınızda bulunması gereken bir program. Sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler

TUNAHAN ŞAHİN

Teknoloji meraklısı bir yaşam belirtisi.

2 Yorumlar

  1. Merhaba iphone 6 cihazımın icloud şifre ve kullanıcı adını hatırlamıyorum ve telefonuda haliyle açamıyorum, bu proğram bunu çözmeye yardımcı olur mu? olursa nasıl? olmuyorsa çözümü varmıdır? şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı