1750₺ AMD RYZEN APU Sistem Toplama Rehberi

Oyuncunun Teknoloji Rehberi grubuyla beraber hazırladığımız yeni sistemimiz karşınızda. Fiyat/Performans oranını yeniden yıkacak bu sistem, pek çok oyunda sizi tatmin edebilecek performans verebilecek düzeyde. Dilerseniz fazla uzatmadan efsane sistemimizin parçalarına geçelim.

MSI B350M-PRO VD PLUS


Piyasadaki en uygun anakart MSI’ın B350M-PRO VD PLUS anakartı. Yine rahat rahat OverClock yapabilmeniz için B350 koyduk. İsteğe bağlı olarak ASUS PRIME B350M-K anakartını tercih edebilirsiniz.

Deep Cool D-SHIELDSon sistem tavsiyelerimizde düşük bütçede artık Deep Cool’un D-SHIELD modelini tavsiye ediyoruz. PSU Cover gibi görünüşe katkıda bulunan özelliklere sahip.

AMD Ryzen 3 2200G


Yeni seri Ryzen’i bir önceki Ryzen serisinden ayıran temel özellik içinde dahili görüntü birimi olması. Ki sadece görüntü vermiyor, belli seviyedeki oyunları rahatlıkla açabilir. Ryzen 3 2200G’yi kullanmamızın başlıca sebebi eğer sonradan alacağınız bir ekran kartı servise giderse geçici olarak yerini doldurabilmesi amacıyla öneriyoruz.

G.Skill Aegis 8 GB 3000MHz


Bellek kısmında G.Skill’in 8 GB boyutuna sahip 3000MHz hızında çalışan belleklerini kullanacağız. Soğutucu bu bellek fiyatlarında daha fazla para demek, sonradan bir soğutucu alıp üzerine koyabilirsiniz. İleride bir 8 GB daha bellek eklemesi yaparak sistemin performansını daha da artırabilirsiniz.

FSP AHBC 500W


Güç kaynağı kısmında yılların tecrübeli firması FSP’yi sistemimiz için uygun görüyoruz. AHBC serisi gayet kaliteli, 1060 serisine kadar yolu var. Aktif PFC gibi önemli koruma elemanlarını içinde bulunduruyor.

Seagate Barracuda 1 TB


Yenikenen Barracuda serisi, daha yüksek koplama hızı sunuyor. Bütün oyunlarınızı ve verilerinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Nispeten uygun bir fiyatı var.

Geçelim efsane sistemimizin linklerine 🙂

MSI B350M PRO-VD PLUS: https://goo.gl/n5DZ2B
DEEP COOL D-SHIELD: https://goo.gl/EvBAW2
G.Skill Aegis 8 GB 3000MHz: https://goo.gl/xzMhVn
AMD Ryzen 3 2200G: https://goo.gl/s4J3u1
FSP AHBC 500W: https://goo.gl/vEyhqD
Seagate Barracuda 1 TB: https://goo.gl/SQ7uFK
Alternatif Bellekhttps://goo.gl/xwJz2C

Opsiyonel SSD: https://goo.gl/fytnhY

TUNAHAN ŞAHİN

Teknoloji meraklısı bir yaşam belirtisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı