Kapat

Windows 10’un Başlat Menüsü Reklamları İki Katına Çıkacak

şirketinin Windows işletim sisteminde bulunan Başlat menüsü işletim sisteminde olmasa da kullanıcıların tepkilerinden sonra ‘da tekrar başlat menüsü geri geldi. Ancak kullanıcıların bir konuda şikayetçi oldukları bir konu daha var. O da Windows 10 Başlat menüsünde ki reklamlar. Kullanıcılar Windows 10 Başlat menüsünde ki reklamlardan oldukça fazlaca şikayetçiler.

Microsoft, Windows 10 Başlat menüsünde nda ki uygulamalarının reklamlarını yapıyordu. Ancak Microsoft kullanıcılarının tepkilerine aldırış etmeden reklamları daha da fazlalaştıracağı duyurusunu aldık. Microsoft, Windows 10 planlarında, ile birlikte sayılarının 2 katına çıkacağı belirtiliyor. Yani, 5 olan sayısı 10’a çıkartılacak. Güncelleme ise 31 Temmuz‘da gelmesi bekleniyor.

Windows 10 ile bir kaç duyuru daha yapalım eğer, Windows 10‘a ücretsiz geçmek istiyorsanız biraz elinizi çabuk tutmanı gerekiyor. 31 Temmuz’da Windows 10‘a geçiş tarihinin son günü. Eğer geç kalırsanız Windows 10‘a geçmek için 119 dolar ödemek zorunda kalacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir