Kapat

Website PR Değerleri Sıfırlandı !

İnternet üzerinde bir website sahibi olan herkesin bileceği PR değerleri zamanın çok favori ögesiydi.PR’li siteler sevilirdi,okşanırdı..Hatta PR’li siteler üzerine yatırım yapanlar çokta iyi para kazanırdı.

Kazanırdı ancak artık bir devrin daha sonuna geldik diyebiliriz.Aslında Google çok öncelerden PR değerlerinin önemini yitirdiğini güncellemeleriyle açıklamıştı.Bunun üstüne bazı insanlar hala mevcut PR değerlerinin işe yaradığına ve çok büyük olumlu etkileri olacağını düşünmeye devam etti.Taa ki PR değerleri sıfırlanıp kor ateşi yüreklere düşene kadar.

PR Devri Fiili Sonlanmasından Sonra Resmi Olarakta Sona Erdi

Google artık son noktayı koyarak dediğimiz bu sistemi tamamen piyasadan sildi diyebiliyoruz.Nice PR 9 siteler bile şuan PR 0’a düşmüş durumda..

1

Backlink, Tanıtım Yazısı Yatırımcıları Zor Durumda !

Tüm maddi harcamalarını Backlink ve Tanıtım Yazısı satışı yapmak için harcayan kişiler bu durumdan sonra tamamen hüsranla karşılaştılar diyebiliriz.Piyasada bol bol alınan Backlink ve Tanıtım Yazıları satan kişiler için PR’nin işe yarayıp yaramadığıda pek önemli değildi aslında.İşin ticari tarafına baktığımızda gerçekten güzel paralar dönüyordu.

Bu süreçten sonra neler olacak merakla bekleyeceğiz.Google’ın PageRank hamlesinden sonra yaşanacak gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz..

“Website PR Değerleri Sıfırlandı !” üzerine 3 yorum

 1. Erkan Oruç dedi ki:

  Gerçekten bu çok kötü oldu.

  1. Şevket Narin Şevket Narin dedi ki:

   Bazıları için bazıları kötü oldu tabi ki umarız hayırlısı olur 🙂

 2. Selçuk dedi ki:

  Üçkağıçılıklar son bulmuş oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir