Telefonunuza Şuana Kadar Yüklediğiniz Tüm Uygulamaları Görüntüleyin

Telefonunuzu ilk aldığınızdan beri yüklediğiniz bütün uygulamaları görmek ister misiniz? Merak ettiniz mi hiç ilk alındığından beri veya tabletinize hangi uygulamaları yüklediniz. Artık Android ve iOS cihazları için bu zamana kadar yüklediğiniz uygulamaları görebileceksiniz. Aşağıda detaylı bir şekilde sizlere anlattık.

Android cihazlarında görebilmeniz için, masaüstü kullanıcıları burada ki linke tıkladıklarında hesabının bağlı olduğu akıllı telefonuna bağlanarak bu zamana kadar yüklediğiniz tüm uygulamaları görebiliyorsunuz. Başka bir yolu ise cihazınızdan ‘a girerek oradan “Uygulamalarım ve oyunlarım” seçeneğine tıklayın ve oradan “Tümü”ne seçeneğine tıkladıktan sonra cihazınıza şuana kadar yüklediğiniz bütün uygulamaları görebileceksiniz.

iOS cihazlarında görebilmeniz için, cihazınızdan uygulamasını açarak “Satın alınanlar” seçeneğine tıkladığınızda cihazınıza şuana kadar yüklediğiniz bütün uygulamaları görebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternet Sitesi Nasıl Açılır ? (Videolu Anlatımlı Dersler Dahil) başlıklı makalemizde internet sitesi kurma, websitesi kurma ve wordpress kurma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir