Sony Z6 Geliyor!

Suya ve toza dayanıklı telefonla birlikte piyasayı yepyeni bir rekabete sokan , bu alanda öncü marka olma konusunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. ; dayanıklılık, performans ve kalite kısacası mobil kullanıcının isteyeceği her türlü özelliği ürünlerinde başarılı bir şekilde kullanıp kullanıcıyı her defasında mest etmesini çok iyi biliyor.

Sony1

Xperia Z3+ , Z5 derken Sony yine piyasada hızlı adımlar atmaya devam ediyor. Sony serinin yeni kralı olacak Z6 modelini çıkarmak için gün sayıyor. Yeni modelin yakın zamanda yapılacak olan Mobil Dünya Kongresinde tanıtması bekleniyor.

Her ne kadar mobil teknoloji pazarı ve Apple yarışmasıyla bilinse de Sony, bu alanda kendini kanıtlamış ve yeni buluşlarla bu yarışa seyirci kalmak yerine her çıkardığı üründe bu pazarı sallayarak bütün ilgiyi kendi üstüne çekmesini çok iyi biliyor. Markanın bu konudaki adımlarına inancımız tam bir şekilde yeni teknolojiler ve ürünlerle bizi şaşırtmasını merakla bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 4 İçin Android 6.0 Yayınlanmaya Başlandı başlıklı makalemizde galaxy note 4 6.0 ve note 4 marshmallow hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir