Kapat

Samsung’dan Akıllı Sörf Tahtası

Geçtiğimiz hafta YouTube‘da adlı Youtube kanalında sörfçülere özel olarak bir tanıtım videosu yayınlandı. un geliştirdiği  adında ki ürün tamamen profesyonel sörfçülerin dikkatini çeken bir teknoloji. Galaxy Surfboard, dalgaların yüksekliğini, denizin durumu, rüzgar durumunu ve daha birden fazla özelliği sunan Galaxy Surfboard, yapan sporcuların hayatını oldukça oldukça kolaylaştırmayı hedefliyor.

YouTube kanalında yayınlanan tanıtımda Profesyonel sörfçü yer alıyor. Tanıtımda anlatılmak istenen ise sörfçülerin spor yaparken denizde yalnız kaldıklarına, hayranlarına sevdiklerine çok uzak kaldıklarına ve koçlarından hiç bir yardım alamadıklarını anlatmış. Denizde herhangi bir sörfçünün karada ki hayranlarının alkışlarını, coşkularını hiçbir şekilde duyamıyor. Ancak Samsung‘un geliştirdiği Galaxy Surfboard yani akıllı ile bütün her şey değişiyor.

Samsung‘un Galaxy Surfboard, suya dayanıklı olan için özel bir yeri bulunmakta. Akıllı tahta kullanıcıları, sevdiklerinden, hayranlarından ve koçlarından gelen mesajları görebiliyorlar. Akıllı sörf tahtasının en önemli özelliklerinden bir kaç tanesi ise denizin dalga boyunu, rüzgar durumu gibi önemli bilgileri verebiliyor. Samsung‘un Akıllı Sörf Tahtası olan Galaxy Surfboard satışa ne zaman sunulacağı henüz belli değil.

YouTube’da yayınlanan tanıtım videosu,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir