Minecraft Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Bütün herkesin bildiği dünyaca ünlü oyun olan , bundan bir kaç sene önce film olacağı hakkında bazı söylentiler vardı ancak söylentilerin ne kadar doğru olduğunu kimse bilmiyordu. En son olarak film çıkacağı resmi olarak duyuruldu ama çıkış tarihi için biraz bekleyeceğimiz söylenmişti. Şimdi yaptığımız haberde ise çıkış tarihi duyuruldu ama baya bir süre yine beklememiz gerekiyor.

Resmi siteden verilen bilgilere göre Minecraft‘ın filmi 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona gireceğini duyurdu. Duyurusunu yapan Vu Bai bu sürenin oldukça fazla olduğunu farkındalar ancak muazzam bir film yapmak için bu sürenin yeterli olabileceğini belirtti. Minecraft çıkacak filmi 3D ve IMAX özellikleri ile yayınlanacağı bilgisi de beraberinde gelirken film ile ilgili herhangi bir bilgi şuanda mevcut değil. Film ile ilgili detaylı bilgilerin ilerleyen yıllarda açıklanması bekleniyor. Ne de olsa daha çook var.

Bir önceki yazımız olan Game Of Thrones'un Yeni Bölümü İnternete Sızdı başlıklı makalemizde Game of Thrones, HBO ve Winds of Winter hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir