LG’den Sivrisinekleri Kovan Televizyon

Bundan neredeyse 3 sene önce sivrisinekleri önleyen klima üretimi yapıp satışa sunan , şimdi ise aynı özelliği televizyonunda sunmaya başladı. LG‘nin yeni televizyonu olan kod adlı televizyonu sivrisinekleri televizyonun bulunduğu ortamdan direk olarak uzaklaştırabiliyor.

Sivrisinekleri nasıl kovuyor diye sorarsanız eğer bunu ses dalgaları ile sivrisinekleri televizyonun bulunduğu ortamdan uzaklaştırabiliyor. Bu özellik için ise ultrason teknolojisinden yararlanıyor. ses dalgalarını insan kulağının asla duymayacağı bir seviye ile ortama yayan LG televizyon, 32 inç ekran ve 1366 x 768 çözünürlük ile karşımıza geliyor. Televizyon hoparlörü 20 watt gücünde olup Hindistan’da televizyon pazarına sunuldu. İlerleyen günlerde ise Sri Lanka ve Filipinler gibi ülkelerde satışa sunulacak. Ayrıca bu televizyonların iki farklı modelleri bulunuyor. Bu televizyonların etiket fiyatları ise 349 ve 706 dolar ile satışa sunulacak.

 

Bir önceki yazımız olan Asus ZenBook Ailesinin Yeni Üyesi başlıklı makalemizde asus, dizüstü bilgisayar ve Harman Kardon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir